Skip to main content

Yurtdışında Yaşayan Hastaların Diş Tedavilerinde İzmir’i ve DentOmega’yı Seçmeleri için 7 Neden

İzmir Bayraklı’da bulunan Dentomega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, yenilikçi tedavi metodları ve ileri teknoloji ürün kullanımıyla siz yurtdışında yaşayan hastaları için diş hekimliği kapsamındaki her bir branşta hizmet vermektedir. Diş tedavinizde güvenilir ve sağlıklı çözümler elde edebilmek için bizi tercih etmenize yardımcı olacak size yedi neden daha sunuyoruz. İşte bu nedenler:

İzmir’e Gelmeden Whatsapp Üzerinden İlk Görüşme Yapma İmkanı
Zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve bunun için Whatsaap üzerinden görüntülü konuşma yaparak sizlerle tanışıyoruz. İlk görüşmeyi bu kanaldan tamamlayarak, yüzyüze tanışmamız öncesinde ilk bilgiler doğrultusunda tedavi planınızın bir taslağını oluşturuyoruz.

Tasarım Ödüllü Tam Teşekküllü Polikliniğimizde Özenli Sağlık Hizmeti
Londra European Property Awards 2018’de Sağlık Sektöründe Tasarım Ödülü aldığımız estetik ve fonksiyonel klinik düzenimiz ile hastalarımıza en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş özenli diş ve ağız sağlığı hizmeti sunuyoruz.

Zirkonyum Diş Kaplama ve İmplant Tedavilerinde Uzmanlaşmış Diş Hekimleri
DentOmega’yı seçerek doğal dişe en yakın sonucu veren yöntem olan ‘zirkonyum diş kaplama’ tedavisinde uzman diş hekimlerimiz tarafından tedavi edilme fırsatı yakalamış olursunuz.  Ayrıca ağız ve çiğneme sisteminin fonksiyonlarını düzenlemede ve kayıp dişleri yeniden kazanmada en etkili ve uygulaması en zor yöntemlerden biri olan implant tedavisinde uzman ve tecrübeli diş hekimlerimizle sağlığınıza hızla kavuşabilirsiniz. Kaliteli ve üst segment materyal kullanımıyla implant tedavisinde ömür boyu garanti fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Anlaşmalı Olduğumuz Denize Sıfır Otelde Size Özel Fiyatlarla Konaklama İmkanı
Bayraklı’da deniz kenarında bulunan ve dünyanın en prestijli otellerden biri olan Hilton Garden Inn’de (https://www.hilton.com.tr/oteller/turkiye/izmir/hilton-garden-inn-izmir-bayrakli/) günlük 35 Euro’ya konaklayabilir, İzmir körfezinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Almanya ve Fransa’dan Gelen Hastalarımıza Euro Eşdeğerinde Fatura Kesimi Almanya’da ve Fransa’daki sağlık sandıklarında geçerli olacak ve Euro eşdeğerinde fatura kesimi yaparak sağlık bütçesi planlamanıza bir katkı da biz sağlıyoruz.

İzmir’de ve Ege’de Denizin, Doğanın ve Tarihi Dokunun Tadını Çıkarabilirsiniz
Tedavinizden arta kalan zamanlarda; İzmir, Çeşme, Bergama, Seferihisar, Selçuk, Kuşadası, Ayvalık, Pamukkale ve daha fazlasını görebilir, denizin ve tarihi dokunun tadını çıkarabilirsiniz. Şimdiden planlarınızı yapabilmeniz için tedavi süreleriniz ile ilgili tahmini bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İmplant tedavileri için kliniğimizde iki kez geçireceğiniz ortalama süre 1,5 ila 2 saat arasında değişmektedir. Zirkonyum tedavilerinde ise dört kez yine ortalama 1.5 saat zaman ayırmanız yeterli olacaktır.

Esnek ve Sizi Düşünen Ödeme Yöntemlerimizle Önce Sağlığınız ve Mutluluğunuz Diyoruz
Anlaşmalı bankalarımızda 4 aya kadar taksit seçeneğimize ek olarak hemen kliniğimizde çıkartabildiğimiz düşük faizli tüketici kredisi gibi imkanlar sunarak size uygun ödeme planınızı oluşturuyoruz.

Leave a Reply

Konuşmayı Başlat
1
Bize Whatsapp'tan Yazın
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?