All On Four Implant Tedavisi

Üstün Hizmet.

Size en iyiyi sunmak için çok çalışıyoruz.

Memnuniyet.

Her defasında sizi memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Güven.

Ağız sağlığınız Dentomega ile güvenilir ellerde.

All On Four İmplant uygulamasını sizin için en basit haliyle anlattık

All on 4 veya all on four (dörtlü implant sistemi), implant tedavisi uygulanacak hastanın klinik muayenesi ve radyolojik tetkikleri yapılır. Çekilmesi gereken dişler varsa lokal anestezi ile çekilir ve aynı anda implantlar yerleştirilir. Tedavi öncesinde alınan ölçüye göre hazırlanan geçici protezler, aynı gün hasta tarafından kullanılmaya başlanır.

allonfour

All On Four Yöntemi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

All On Four Yöntemi avantajları nelerdir?

Sabit protez yapmak için yeterli kemiği olmayan hastalarda, ileri cerrahi yöntemlerle tolerasyonu düşük olan hastalarda hızlı şekilde implant ve protezin yapılma işlemidir.

Ne zaman all on four yöntemi tercih ediyoruz?

Hiç dişi olmayan hastalarda küçük azı dişlerin arasındaki kemik miktarı yeterli ise bu yöntem kolayca yapılabilir. Hekimin bu konuda yeterli tecrübesinin olması hızlı yapılan bu geçici protez ile daimi protez yapılacak implant sistemi ve laboratuvar imkanı olması.

All on four yöntemi nasıl yapılır?

Üst ve alt çeneye 4-6 arası implant uygulanıp üzerine uzun sürekli kullanılacak geçici köprü vidalanmaktadır. Minimum 10 hafta sonra daimi protezler yapılabilmektedir.

Operasyon sonrasında ağrı duyar mıyım?

Operasyonun normal implant operasyonundan bir farkı yoktur. Ameliyat sonrası oluşabilecek rahatsızlıklar doktorun yazdığı ilaçlar ile kontrol altına alınabilmektedir. Ameliyat sonrasında yapılan lazer uygulaması ile ağrı minimalize edilmiş olur.

All on four yöntemi ile normal yöntem arasında fark var mıdır?

All On Four yöntemi normal sabit implant sistemi uygulanamadığında ya da sistemik hastalık uygun olmayan hastalarda, ileri cerrahi işlemleri tolere edemeyecek hastalarda kullanılması daha uygundur. Avantajı hemen üzerine diş yapılabiliyor olmasıdır. Eğer implant yapmak için gerekli koşullara uygunsa (ALL ON SIX) normal yöntemle yapılıp yine de üzerine geçici diş yapılabilir.

All on four tedavisi fiyatı daha mı pahalıdır?

İmplant sayısı azaldığı için implant fiyatı azalmaktadır ama, 4 implantın üzerine sabit diş yapabilmek için kullanılan protez sistemi daha farklı bir sistem olduğu için normal protezlere göre daha maliyetlidir. Ama totale bakıldığında tabi ki de normal yönteme göre daha uygun fiyatlıdır. Daha detaylı bilgi için, kliniğimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Tedavi fiyatlarını mı öğrenmek istiyorsunuz?
Çok basit.

Dentomega ile iletişime geçmenin harika yolları var, dilerseniz ekranın sağ alt köşesinde bulunan konuşma penceresinden temsilcimize yazabilir, bizi hemen arayabilir ya da yandaki e-mail formunu doldurup bize mail gönderebilirsiniz.

Adalet Mah. Manas Bulvarı
72/A Bayraklı / İZMİR
Yol Tarifi Al

+90 232 388 77 99

+90 545 380 70 90


    Harika bir gülüşe sahip olmak,
    sandığınız kadar zor değil.