Hekimlerimiz - DentOmega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
604
page-template-default,page,page-id-604,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Hekimlerimiz

 • dr mehmet ali koldaş
  Uzm. Dr. Mehmet Ali KOLDAŞ
  Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

  1989 yılında İzmir’de doğdu ilk orta eğitimini Torbalı’da tamamladıktan sonra liseyi İzmir Atatürk Lisesinde okudu. 2007 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimiliği Fakültesine başladı 2012 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavını kazanıp Süleyman Demirel Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında Uzmanlığa başladı 2017 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak 2018 yılında Kliniğimizin kurucu doktoru olarak çalışmaya başladı.

 • Uzm. Dr. Ece ÇAVDAR KOLDAŞ
  Ortodonti Uzmanı

  1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen hekimimiz, ilk ve ortaokul öğrenimini memleketi Uşak’ta Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Lise öğrenimini 2003-2007 yıllarında Uşak Fen Lisesinde tamamlayarak, 2007 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun olarak lisans eğitimini tamamlamış, DUS(Dişhekimliği Uzmanlık Sınavı) ile Süleyman Demirel Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilimdalı’nda uzmanlık eğitimine hak kazanmıştır. Uzmanlık eğitimini 2019 yılında tamamlamış olan hekimimiz kliniğimizin kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda kliniğimizde ortodonti uzmanı olarak hizmet vermektedir.

 • Dr. Emine ÇAVDAR
  Diş Hekimi

  1961 yılında Uşak da doğdu. Liseyi Manisa Öğretmen okulunda okudu. 1984 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimiliği Fakültesinnde eğitimini tamamladı. İki yıl Beşiktaşta Anadolu Diş Polikliniğinde çalıştı daha sonra uzun seneler Ortaköyde serbest muaynehanecilik yaptı.1990 yılında Uşak’a yerleşip meslek hayatına orada devam etti. Uşak Diş Hekimleri Odasının Kurucu Üyeleri arasında yer almıştır. Kliniğimizin kurucu doktoru olarak çalışmaya başladı.

Doktor Takvimi Üzerinden Randevu Alın

Mehmet Ali Koldaş – DoktorTakvimi.com

Ece Çavdar Koldaş – DoktorTakvimi.com

Whatsapp
Randevu AL