Herkesin

Anlatacak bir hikayesi vardır

Dentomega ailesi ile tanışın, bitmek bilmeyen enerjimizi, kısa sürede yakaladığımız başarımızı iyi bir ekip olmaya borçluyuz.

Hekimlerimiz

Dentomega Ailesi Ile Tanışın, Bitmek Bilmeyen Enerjimizi, Kısa Sürede Yakaladığımız Başarımızı Iyi Bir Ekip Olmaya Borçluyuz.

Ece Çavdar

Ece Çavdar

Ortodonti Uzmanı

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen hekimimiz, ilk ve ortaokul öğrenimini memleketi Uşak’ta Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Lise öğrenimini 2003-2007 yıllarında Uşak Fen Lisesinde tamamlayarak, 2007 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde diş hekimliği eğitimine başlamıştır. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun olmuş ve DUS(Dişhekimliği Uzmanlık Sınavı) ile Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilimdalı’nda uzmanlık eğitimine hak kazanmıştır. Uzmanlık eğitimini 2019 yılında tamamlamış olan hekimimiz kliniğimizin kurucu ortaklarından olup, aynı zamanda kliniğimizde ortodonti uzmanı olarak hizmet vermektedir.
Mehmet Ali Koldaş

Mehmet Ali Koldaş

Ağız, Diş Ve Çene Cerrahisi Uzmanı

1989 yılında İzmir’de doğdu ilk orta eğitimini Torbalı’da tamamladıktan sonra liseyi İzmir Atatürk Lisesinde okudu.

2007 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimiliği Fakültesine başladı 2012 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavını kazanıp Süleyman Demirel Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında Uzmanlığa başladı 2017 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak 2018 yılında Kliniğimizin kurucu doktoru olarak çalışmaya başladı.

Egemen Özdemir

Egemen Özdemir

Diş Hekimi

1986 yılı Edirne doğumlu olan hekimimiz, ilkokul öğrenimini Edirne Şükrü Paşa İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra 2001 yılında Edirne Anadolu Lisesi’nde ortaokul öğrenimini tamamlamıştır. 2001-2004 yılları arasında Edirne Fen Lisesi’nde lise eğitimini görmüş olup yüksek lisans eğitiminde Ege Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nden başarıyla mezun olmuştur . Bir çok kurs, kongre ve sempozyuma katılarak estetik diş hekimliği alanında kendini geliştirmiştir. Altı yıldır İzmir’de diş hekimi olarak hizmet vermiş, 2019 yılında ise dentomega ailesine katılmıştır.
Emine Çavdar

Emine Çavdar

Diş Hekimi

1961 yılında Uşak da doğdu. Liseyi Manisa Öğretmen okulunda okudu. 1984 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimiliği Fakültesinnde eğitimini tamamladı. İki yıl Beşiktaşta Anadolu Diş Polikliniğinde çalıştı daha sonra uzun seneler Ortaköyde serbest muaynehanecilik yaptı.1990 yılında Uşak’a yerleşip meslek hayatına orada devam etti. Uşak Diş Hekimleri Odasının Kurucu Üyeleri arasında yer almıştır. Kliniğimizin kurucu doktoru olarak çalışmaya başladı.

Elif Merve Ahlat

Çocuk Diş Hekimi

1993 yılında Bursa’da dünyaya gelen hekimimiz, ilk ve ortaokul öğrenimini memleketi Bursa’da Şehit Öğretmen Mahmut Çatalkaya İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Lise öğrenimini 2007-2011 yıllarında Bursa Anadolu Lisesi’nde tamamlayarak, 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde diş hekimliği eğitimine başlamıştır. 2016 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2016-2018 yılları arasında Bursa’da Özel Bülent Baydaş Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş hekimi olarak çalışmıştır. 2018 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Ana Bilim Dalı’nda Doktora eğitimine başlamış ve hala devam etmektedir. Kliniğimizde çocuk hastaların diş tedavilerini yapmaktadır.