Herkesin

Anlatacak bir hikayesi vardır

Dentomega ailesi ile tanışın, bitmek bilmeyen enerjimizi, kısa sürede yakaladığımız başarımızı iyi bir ekip olmaya borçluyuz.

Hekimlerimiz

Dentomega Ailesi Ile Tanışın, Bitmek Bilmeyen Enerjimizi, Kısa Sürede Yakaladığımız Başarımızı Iyi Bir Ekip Olmaya Borçluyuz.

Mehmet Ali Koldaş

Mehmet Ali Koldaş

Ağız, Diş Ve Çene Cerrahisi Uzmanı

1989 yılında İzmir’de doğdu ilk orta eğitimini Torbalı’da tamamladıktan sonra liseyi İzmir Atatürk Lisesinde okudu.

2007 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimiliği Fakültesine başladı 2012 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavını kazanıp Süleyman Demirel Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında Uzmanlığa başladı 2017 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak 2018 yılında Kliniğimizin kurucu doktoru olarak çalışmaya başladı.

Egemen Özdemir

Egemen Özdemir

Diş Hekimi

1986 yılı Edirne doğumlu olan hekimimiz, ilkokul öğrenimini Edirne Şükrü Paşa İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra 2001 yılında Edirne Anadolu Lisesi’nde ortaokul öğrenimini tamamlamıştır. 2001-2004 yılları arasında Edirne Fen Lisesi’nde lise eğitimini görmüş olup yüksek lisans eğitiminde Ege Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nden başarıyla mezun olmuştur . Bir çok kurs, kongre ve sempozyuma katılarak estetik diş hekimliği alanında kendini geliştirmiştir. Altı yıldır İzmir’de diş hekimi olarak hizmet vermiş, 2019 yılında ise dentomega ailesine katılmıştır.

Hasan Şahin

Diş Hekimi

Diş Hekimi Hasan Şahin, 1989 yılında Giresun'un Bulancak ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğretimini burada tamamlamıştır. 2006 yılında Giresun yabancı yıl ağırlıklı lisesinden mezun olmuştur. 2008 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni kazanmıştır. 2014 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra özel sektörde çalışmaya başlamış olup kendisini estetik ve protetik alanda geliştirmiştir.

Uygar Tuncer

Diş Hekimi

Ali Berk Akyüz, 1995 yılında Samsun’un Atakum ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Samsun’da tamamlamasının ardından 2013 yılında Çorum Fen Lisesinden mezun olmuştur. Aynı yıl Ege Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesini kazanarak öğrenciliği süresince 2 yıl TDB öğrenci kolunda faaliyet göstermiş olup 22. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresinde görevli ve katılımcı olmuştur. Üniversite eğitiminin son döneminde Entegre Staj Kliniğini en başarılı öğrenciler arasında tamamlayarak mezun olmuştur. Estetik diş hekimliği alanında bir çok kurs, kongre ve sempozyuma katılarak tedavilerini 2 yıldır İzmir'de devam ettirip Dentomega ailesine katılmıştır.