Skip to main content

Herkesin

Anlatacak bir hikayesi vardır

Dentomega ailesi ile tanışın, bitmek bilmeyen enerjimizi, kısa sürede yakaladığımız başarımızı iyi bir ekip olmaya borçluyuz.

Hekimlerimiz

Dentomega Ailesi Ile Tanışın, Bitmek Bilmeyen Enerjimizi, Kısa Sürede Yakaladığımız Başarımızı Iyi Bir Ekip Olmaya Borçluyuz.

Mehmet Ali Koldaş

Mehmet Ali Koldaş

Ağız, Diş Ve Çene Cerrahisi Uzmanı

1989 yılında İzmir’de doğdu ilk orta eğitimini Torbalı’da tamamladıktan sonra liseyi İzmir Atatürk Lisesinde okudu.

2007 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimiliği Fakültesine başladı 2012 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavını kazanıp Süleyman Demirel Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında Uzmanlığa başladı 2017 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak 2018 yılında Kliniğimizin kurucu doktoru olarak çalışmaya başladı.

Egemen Özdemir

Egemen Özdemir

Diş Hekimi

1986 yılı Edirne doğumlu olan hekimimiz, ilkokul öğrenimini Edirne Şükrü Paşa İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra 2001 yılında Edirne Anadolu Lisesi’nde ortaokul öğrenimini tamamlamıştır. 2001-2004 yılları arasında Edirne Fen Lisesi’nde lise eğitimini görmüş olup yüksek lisans eğitiminde Ege Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nden başarıyla mezun olmuştur . Bir çok kurs, kongre ve sempozyuma katılarak estetik diş hekimliği alanında kendini geliştirmiştir. Altı yıldır İzmir’de diş hekimi olarak hizmet vermiş, 2019 yılında ise dentomega ailesine katılmıştır.

Hasan Şahin

Diş Hekimi

Diş Hekimi Hasan Şahin, 1989 yılında Giresun'un Bulancak ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğretimini burada tamamlamıştır. 2006 yılında Giresun yabancı yıl ağırlıklı lisesinden mezun olmuştur. 2008 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni kazanmıştır. 2014 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra özel sektörde çalışmaya başlamış olup kendisini estetik ve protetik alanda geliştirmiştir.

Uygar Tuncer

Diş Hekimi

Diş Hekimi Uygar Tuncer, 1995 yılında Mersin'de doğmuştur. İlk ve orta okulu Mersin'de bitirmiş olup, 2009 yılında Yahya Akel Fen lisesine başlamıştır. Lise eğitiminden sonra ise, 2013 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitimine devam etmiş 2018 yılında ise mezun olmuştur. İzmir'in köklü diş kliniklerinde hizmet verdikten sonra, 2023 yılında Dentomega ailesine katılmıştır.
Hobileri arasında; Basketbol oynamak ve gitar çalmak yer alıyor.

Buğra Duran

Diş Hekimi

1995 yılında Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra R.A. Öztürk Fen Lisesi’nde eğitimine devam etmiştir. 2013 yılında mezun olup aynı sene Ege Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesini kazanmıştır. Staj kliniklerini başarıyla tamamlayarak mezun olmuştur. Öğrenciliği sırasında ve sonrasında bir çok kurs ve seminere katılmıştır.2018 yılından beri dijital diş hekimliği alanında; gülüş tasarımı ve gülüş estetiği konularında çalışmalar yapıyor. Zirkonyum kaplamalar, katmanlı zirkonyum kaplamalar ve e-max kaplamaların estetiğe etkisi, kırılma direnci gibi konularda çalışmalar yapmıştır. Bilgisayar Destekli Diş Hekimliği Akademisi’ne, Türk Diş Hekimleri Birliği’ne ve Estetik Diş Hekimliği Akademisi’ne üyedir.

Ceren Sağlam

Çocuk Diş Hekimi

Dr.Dt Ceren Sağlam, 1994 yılında İzmir’de doğmuştur. Diş hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra özel sektörde çalışmıştır. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimini tamamlamıştır. Doktora eğitimi sürecinde birçok sosyal sorumluluk projesinde yer almıştır. Çeşitli ülke ve şehirlerde gerçekleşen kongrelerde sözlü sunumlar ve yazılı bildiriler yapmıştır. ‘Sözlü sunum’ ve ‘En İyi Araştırma’ dallarında ödüller almıştır.
Travma, çürük ve çürüğün geçiş yolları, çocuklarda ve öğretmenlerde ağız ve diş sağlığı eğitimi ile ilgili konularda yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.
Konuşmayı Başlat
1
Bize Whatsapp'tan Yazın
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?