Skip to main content

DentOmega İzmir

İzmir’in en başarılı diş polikliniğinde, en uygun fiyatlar ile diş tedavinizi yaptırın. Bizi daha yakından tanımak için lütfen sayfayı inceleyin.

ekip

Dentomega ile şimdi iletişime geçin ve randevunuzu oluşturun. Hasta temsilcilerimiz 7 gün 24 saat sorularınızı yanıtlamak için hazır!

Hekimlerimizle Tanışın

Dentomega Ailesi Ile Tanışın, Bitmek Bilmeyen Enerjimizi, Kısa Sürede Yakaladığımız Başarımızı Iyi Bir Ekip Olmaya Borçluyuz.

“Öncelikle diş hekimi Mehmet Ali Bey'e çok teşekkür ederim. İmplant tedavim çok başarılı gerçekleşti. Yeni dişlerim ile hem sağlığıma kavuştum hem de özgüvenim yükseldi.”

Türker AkagündüzHastamız
Mehmet Ali Koldaş
Uzman Çene Cerrahı, Kurucu Hekim

Mehmet Ali Koldaş

1989 yılında İzmir’de doğdu ilk orta eğitimini Torbalı’da tamamladıktan sonra liseyi İzmir Atatürk Lisesinde okudu.

 

2007 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimiliği Fakültesine başladı 2012 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavını kazanıp Süleyman Demirel Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında Uzmanlığa başladı 2017 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak 2018 yılında Kliniğimizin kurucu doktoru olarak çalışmaya başladı.

Egemen Özdemir
Diş Hekimi, Gülüş Tasarımı Uzmanı

Egemen Özdemir

1986 yılı Edirne doğumlu olan hekimimiz, ilkokul öğrenimini Edirne Şükrü Paşa İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra 2001 yılında Edirne Anadolu Lisesi’nde ortaokul öğrenimini tamamlamıştır. 2001-2004 yılları arasında Edirne Fen Lisesi’nde lise eğitimini görmüş olup yüksek lisans eğitiminde Ege Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nden başarıyla mezun olmuştur . Bir çok kurs, kongre ve sempozyuma katılarak estetik diş hekimliği alanında kendini geliştirmiştir. Altı yıldır İzmir’de diş hekimi olarak hizmet vermiş, 2019 yılında ise dentomega ailesine katılmıştır.

Diş Hekimi

Ali Berk Akyüz

Ali Berk Akyüz, 1995 yılında Samsun’un Atakum ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Samsun’da tamamlamasının ardından 2013 yılında Çorum Fen Lisesinden mezun olmuştur. Aynı yıl Ege Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesini kazanarak öğrenciliği süresince 2 yıl TDB öğrenci kolunda faaliyet göstermiş olup 22. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresinde görevli ve katılımcı olmuştur. Üniversite eğitiminin son döneminde Entegre Staj Kliniğini en başarılı öğrenciler arasında tamamlayarak mezun olmuştur. Estetik diş hekimliği alanında bir çok kurs, kongre ve sempozyuma katılarak tedavilerini 2 yıldır İzmir’de devam ettirip Dentomega ailesine katılmıştır.

Diş Hekimi

Hasan Şahin

Diş Hekimi Hasan Şahin, 1989 yılında Giresun’un Bulancak ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğretimini burada tamamlamıştır. 2006 yılında Giresun yabancı yıl ağırlıklı lisesinden mezun olmuştur. 2008 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmıştır. 2014 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra özel sektörde çalışmaya başlamış olup kendisini estetik ve protetik alanda geliştirmiştir.

Uzman Diş Hekimi

Elif Merve Ahlat

1993 yılında Bursa’da dünyaya gelen hekimimiz, ilk ve ortaokul öğrenimini memleketi Bursa’da Şehit Öğretmen Mahmut Çatalkaya İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Lise öğrenimini 2007-2011 yıllarında Bursa Anadolu Lisesi’nde tamamlayarak, 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde diş hekimliği eğitimine başlamıştır. 2016 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2016-2018 yılları arasında Bursa’da Özel Bülent Baydaş Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş hekimi olarak çalışmıştır. 2018 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Ana Bilim Dalı’nda Doktora eğitimine başlamış ve hala devam etmektedir. Kliniğimizde çocuk hastaların diş tedavilerini yapmaktadır.

Dentomega'da Sunduğumuz Hizmetleri İnceleyin.

COMMERICAL

İzmir'in en gözde ağız ve diş sağlığı kliniği Dentomega'yı tanıyın.

Kliniğimiz 2018 yılında kurulmuştur. Dentomega ailesi olarak yaptığımız yatırım, 2018 yılının güncel teknolojilerini bir araya getirerek hastalarımıza verdiğimiz hizmeti en kaliteli ve en hızlı şekilde sunmak hedeflidir.

Ödüllü
Uzman Kadro

Dentomega  

Dentomega  

Dentomega  

Dentomega  

Dentomega  

Gülüş Tasarımı Konusunda Markayız

Çok çalışmanın karşılığı, üst düzey sonuçlar

Egenin incisi İzmir’e örnek bir klinik getirmek için çıktığımız bu yolda uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşımakta ve diş hekimliğine yeni bir bakış açısı kazandırmakta olduğumuza inanmaktayız.

30+

Years of experience

10x

Builder of the year

Kurum Kültürümüz

Asla geride mutsuz bir hasta bırakma!.

Kuruluşumuzdan bu yana en titizlendiğimiz konu hastalarımızı memnun etmek. Her zaman en kaliteli ekipman ve materyaller ile çalışıyor. En iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Sadece tedavi öncesi değil sonrasında da hastalarımız ile en iyi şekilde ilgileniyoruz.

01

En iyi tedaviyi ve en şeffaf fiyatlandırmayı yapıyoruz.

Hasta temsilcimiz size en uygun tedaviyi, birkaç farklı materyal seçeneği ile sunup, son derece şeffaf bir şekilde fiyatlandırıyor. Hasta temcilciniz bu yolculuğunuzda sonuna kadar sizinle oluyor.

02

İnsanların bizi önereceği kadar üstün hizmet veriyoruz

Dentomega’nın yeni hastalarının çok büyük bir bölümü bizi tanıdıklarına öneren, referans gösteren hastalarımız sayesinde bize ulaşıyor. Başarıyla uyguladığımız tedavilerimiz ve mutlu hastalarımız sayesinde büyüyor ve bununla övünüyoruz. Biz daha iyi hizmet verdikçe kazanacağımızın farkındayız.

03

Harika bir gülüşe sahip olmak, sandığınız kadar zor değil.

Dentomega'yı şimdi arayarak hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sağlıklı gülüşler dileriz.

Telefon Numaralarımız

7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz 0 232 388 77 99

Bizimle İletişimde Kalın
Konuşmayı Başlat
1
Bize Whatsapp'tan Yazın
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?