Skip to main content

Bornova Diş Kliniği

Dentomega Bornova diş kliniği uzman, tecrübeli, genç ve dinamik hekim kadroyusla diş implantı başta olmak üzere ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kurulmuştur. İzmir gibi büyük şehirlerde birçok seçeneğiniz olmasına rağmen herkes bu konuda uzman olmayabilir. Bu yüzden kendimizi riske atmamalı ve kesinlikle uzmanlardan yardım almalıyız. Dentomega Bornova Diş Kliniği kendisini hastaları ile kanıtlamış bir kurumdur. Tüm müşterilerine aynı şekilde tam hizmet vererek tüm hastalarını memnun etmeyi başarmıştır.

Dentomega Bornova İmplant Tedavisi İçin Neden Seçilmelidir?

Öncelikle implant tedavisinden bahsetmek gerekmektedir. İmplant işlemi diş kaybı yaşanmış bölgeye yeni ve ona çok benzer protez bir diş yapılmasıdır. Bu işlem hem estetik hem de diş fonksiyonları açısından oldukça yararlı olmaktadır. Felpsiz (kesme ve dikme işlemi olmadan) da Dentomega Bornova Özel Diş Hastanesinde yapılabilmektedir.

Peki diş implantı nasıl yapılır?

Denomega Bornova İmplant yapılmadan önce sizi muayene eder ve bu ilk muayenede kemik gücünüze bakılır. İmplant yapabilmek için güçlü kemikler oldukça önemlidir. Eğer yapılan testlerde kemikleriniz implant için yeterince güçlüyse sonraki randevunuzda işlemler başlatılır. Bunun için Öncesinde diş kaybı olan bölgeye bir oyuk açılarak implant yerleştirilir. Titanyumdan yapılmış olan bu implant yerleştirildikten sonra üzerine vida protez diş takılır. İşlem bu kadar kısa sürse de yüzünüzdeki ödem ve şişkinliğin geçmesi,tamamen alışmanız 2.5 ila 6 ay arasında olacaktır. Bu aşama ilk olarak doktorunuzun verdiği ilaçları düzenli olarak kullanmalı, ağız ve diş temizliğinizi aksatmamalı ve soğuk uygulama yapmalısınız. Bu işlemleri düzenli olarak gerçekleştirdiğiniz takdirde iyileşmeniz hızlanacaktır. Dentomega Bornova Özel Diş Hastanesi bu aşamalarda her zaman gözetiminizi yapıp süreci sağlıklı bir şekilde atlatmanızı sağlar. Denotmega Bornova İmplant işlemlerinde bir de uyarı bulunmaktadır: İimplant işlemi bazı kişiler için riskli olmakta ve tam olarak başarılı sonuç verememektedir bunlar;

  • Yüksek tansiyonu olanlar
  • Diyabeti olanlar
  • Alkol bağımlılığı bulunanlar
  • Uyuşturucu bağımlılığı bulunanlar
  • Sigara kullananlar
  • Hamileler
  • Kalp rahatsızlığı olanlar
  • Bağışıklık sistemi yetersiz olanlar
  • Kemik gelişimini henüz tamamlamış olanlar

Eğer bu sorunlardan birine sahipseniz doktorunuza mutlaka tedavi öncesinde bildirmelisniz.

dentomega-iletisim

Dentomega Bornova Özel Diş Hastanesi tüm uzman kadrosuyla her zaman sizi en iyi sonuçlarla karşılaştırmaktadır. Dentomega Bornova implant tedavisi konusunda kendisini kanıtlamış uzmanlara sahiptir. Aynı zamanda diğer tüm ağız ve diş işlemleri için uzman doktorlar ve onlara yardımcı asistanları bulunmaktadır. Dentomega Bornova İmplant Fiyatları hakkında merak ettiklerini sormak için sitemizden bilgi alabilir bize yazabilirsiniz. Dentomega Bornova implant fiyatları konusunda kişiye özel bir bilgi verecektir. Bunun oldukça önemli bir işlem olduğunu unutmamalı, bütçenizi buna göre ayarlamalısınız.

Tüm İzmir, Bornova dişçi, diş hekimi arayaşınız içerisinde güvenilir ve uzman bir kurum olan Dentomega Bornova Diş Kliniği, online sitesi üzerinden 24 saat mesaj gönderimi sağlamakta ve sorularınıza ve sorunlarınıza hızlıca yanıt vermeye çaılşmaktadır.

Leave a Reply

Konuşmayı Başlat
1
Bize Whatsapp'tan Yazın
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?