Skip to main content

Karşıyaka Diş Kliniği

Dentomega Diş Kliniği İzmir’in merkezindeki konumuyla ve deneyimli uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Dürüstlüğe oldukça önem veren bu kurumun ulaşımı Karşıyaka gibi önemli ilçelerden de oldukça kolaydır. Dentomega Karşıyaka Diş kliniği sizin için en sağlıklısını ve en güzelini düşünür. Uzman kadrosu sayesinde implant, kanal tedavisi gibi önemli konular da dahil olmak üzere tüm branşlarda hizmet vermektedirler.

Neden Dentomega Karşıyaka Diş Kliniği?

Bunun en önemli cevabı kurumun sunduğu güven veren politikalarıdır. Her konuda tüm hijyen ve dikkatleriyle çalışan ekipleri sayesinde bütün hastaları ile titizlikle ilgilenmektedirler. Dentomega Karışayaka implant tedavisinde de oldukça uzan ve güvenilir konumdadır. Henüz yeni bir kurum olmasına karşın verdikleri güven ve ilk günden beri tam müşteri memnuniyeti sağlamaları onları Karşıyaka ilçesinde de implant tedavisi konusunda ilk sıralara taşımaktadır.

dentomega-iletisim

İmplant Tedavisi Nedir? Nasıl Yapılır?

İmplant tedavisi kaybedilen dişin yerinde protez diş konulması işlemidir. Orijinal dişinize oldukça benzeyen bu yöntem görsel olarak da aynı şekilde doğal durmaktadır. Peki bu işlem nasıl yapılır? Dentomega Karşıyaka implant tedavisinde oldukça profesyonel olup, uzmanlar tarafından yapılmaktadır. İlk aşamada randevu alıp ilk muayeneyi olup kemik yapınızın ne derece güçlü olduğunu öğrenmeniz gerekir. Kemikleri güçlü olan hastalarda işleme hemen başlanabilirken kemikleri daha güçsüz ve zayıf olan hastalarda öncesinde kemik güçlendirme için tedavi uygulanmaktadır. İlk muayeneden sonra eğer kemiklerinizde bir güçsüzlük yok ise sonraki randevuda implant işlemine başlanır. Bu işlemin ilk aşaması diş kaybı olan bölgeye implant için oyuk açıp implantı yerleştirmekdir. Sonrasında sizin ağız diş yapınıza göre hazırlanmış olan protez diş vida yardımı ile implanta bağlanır ve işlem biter.

Sonrasında dikkat etmeniz gerekenlerden önce implant tedavisinin riskli olduğu bazı durumları belirtelim

  • Yüksek tansiyon
  • Kalp rahatsızlıklar
  • Sigara kullanımı
  • Alkol ve Uyuşturucu kullanımı
  • Diyabet
  • Bağışıklık sistemi kuvvetsizlik
  • Kemik gelişimini tamamlamamak (genç bireyler)

gibi durumlarda implant riskli olup, başarılı olmama ihtimali vardır.

Dentaomega Karşıyaka Diş Kliniği implant tedavisi sonrası verilen ilaçların düzenli olarak alınmasını ve ağız, diş bakımını aksatmamanız gerektiği konusunda ısrarcıdır. İmplant sonrası ödem ve şişliğin geçmesi 2.5 ila 6 ay arasında değişmekte ve bu şişlik, ödem geçene dek soğuk uygulama yapılmalıdır. 6 ayda bir kontrol ve her gün düzenli diş ve ağız bakımı ömür boyunca önerilir.

Uzman ve tecrübeli ekip, yeni ve dinamik kadro ile Dentomega İzmir ili içerisinde merkeze yakın konumunda tüm diş ve diş eti tedavilerinde hizmet vermektedir. Eğer İzmirde ikamet ediyorsanız ve dişlerinizle ilgili bir probleminiz ya da sorunuz varsa Dentomega sitesinden iletişime geçip sorularınızı sorabilir, kliniğe giderek yüz yüze yardım alabilirsiniz. Dişlerin oldukça önemli olduğunu ve güvenilir olmayan hiçbir yerde diş tedavisi yaptırılmaması gerektiğini unutmamalı, kendinizi tecrübeli, işi bilen, uzmanların eline bırakmalısınız. Dentomega Karşıyaka implant fiyatları ve Dentomega Karşıyaka dişçi diğer işlemlerin fiyatları için de sitemiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Reply

Konuşmayı Başlat
1
Bize Whatsapp'tan Yazın
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?