Skip to main content

İzmir Dijital Gülüş Tasarımı

Uzman Diş Hekimi Mehmet Ali Koldaş, Dijital Gülüş Tasarımı hakkında en doğru bilgiyi edinmeniz için bu içeriği kendi hazırladı.

diş çekimi

Dentomega ile şimdi iletişime geçin ve randevunuzu oluşturun. Hasta temsilcilerimiz 7 gün 24 saat sorularınızı yanıtlamak için hazır!

2018 yılında faaliyetlerine başlayan kliniğimizde, dünyada kullanılan en son teknolojilerle hastalarımıza birinci sınıf hizmetlerimizi en hızlı şekilde sunmaktayız. Klinik olarak, yetişkin ve çocuk diş hekimliği konusunda her türlü tedavi ve bakımı yapabilecek kapasiteye sahibiz. Estetik diş cerrahisi olarak da İzmir diş klinikleri arasında rakipsiz olan firmamız, başta dijital gülüş tasarımı olmak üzere en modern teknikleri hastalarımıza sunmaktadır.

Dijital Gülüş Tasarımı Nedir?

Yüz güzelliğini tamamlayan en önemli hususların başında, estetik bir gülüş gelir. Estetik bir gülüş ise, diş yapıları, diş etleri ve dudaklar ile yüzün estetik açıdan uyumu ile oluşur. Birçok kişi, ağız içinin kötü görünümünden dolayı, gülümsemekten bile kaçınmaktadır. Bu da, insanların birbirleri ile iletişimlerini bile olumsuz etkilemektedir.

Kliniğimizde modern teknolojilerin uygulanması ile hastalarımızın daha sağlıklı ve estetik bir gülüşe sahip olmalarını sağlıyoruz. Dijital gülüş tasarımı uygulamalarımız ile en yeni dijital teknolojileri kullanarak, sıfır hata ile maksimum estetikliği sunuyoruz. Konusunda yılların deneyimine sahip diş hekimlerimiz, dijital gülüş tasarımlarını tamamen kişiye özel olarak uygulamaktadır.

Dijital Gülüş Tasarımının Avantajları Nelerdir?

Hastalarımıza sunduğumuz modern dijital gülüş tasarımlarımız ile sadece estetik olarak değil, sağlık açısından da birçok avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Hastalarımız tedavi sonrası sahip olacakları estetik gülüşlerini, tedavi başlamadan görebilirler
  • Hastalarımıza dijital ortamda uygulama sonucunu gösterdiğimizden, tedavi sonrasında kötü sürprizlerle karşılaşmazlar
  • Estetikliğin yanı sıra, ağız sağlığı da üst seviyeye çıkmış olur.

Uygulamalarımız, hastalarımızın onayı ile başlamaktadır. Dijital gülüş tasarımını hazırlarken, hastalarımızın taleplerini de alarak tasarımımıza son halini vermekteyiz. Bu nedenle uygulamalarımız, hastalarımızın ağız ve yüz yapısına uygun ve tamamen kişiye özel olarak yapılmaktadır.

Dijital Gülüş Tasarımında Uygulanan Tedaviler Nelerdir?

Dijital gülüş tasarımlarımızda, öncelikle ağız içi sorunları tedavi ediyoruz.

Bu kapsamda gerekiyorsa şu tedavileri uygulamaktayız;

  • Dişlerin beyazlatılması
  • Lamina porselen kaplama uygulamaları
  • Porselen ve zirkonyum kron uygulamaları
  • Diş eti estetik uygulamaları
  • Gerekiyorsa diş implant uygulamaları

Uzman diş hekimlerimiz, dişlerdeki kırık, çürük ve çatlakların tedavilerinin yanı sıra, daha ileri sorunların tedavisini içeren ortodontik tedavileri de yapıyorlar. Bunların arasında; gömülü diş çekimi, dişlerin dizilim sorunları, çapraşıklık ve yanlış kapanışlar gibi sorunlar bulunmaktadır.

Dijital Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Kliniğimize gelen hastalarımızın öncelikle sorunlarını dinliyor ve gülüşleri ile ağız içi durumlarının genel kontrolünü yapıyoruz. Daha sonra son teknoloji 3D tarayıcılarımızla hastalarımızın diş ölçülerini alarak bilgisayara işliyoruz.

Özel cihazlarla oluşturduğumuz stüdyomuzda, hastalarımızın yüzlerinin değişik açılardan fotoğraflarını çekiyoruz. Özel bir yazılım kullanarak, hastamıza en uygun gülüş tasarımını oluşturuyoruz.

Tasarımımız dijital ortamda hastalarımıza göstererek özel taleplerini alıyoruz. Hastalarımızın talepleri ile tasarımımızı geliştirerek hastalarımıza sunuyor ve onaylarını alıyoruz. hastalarımıza ayrıca, ağız içinde uygulayacağımız tedavileri de tek tek açıklıyoruz. Daha sonra hastalarımızın da onayladığı bir tarih için randevu veriyor ve randevu tarihinde uygulamalarımıza başlıyoruz.

Dijital Gülüş Tasarımının Hazırlığı Ne Kadar Sürer?

Dijital gülüş tasarımı uygulamalarımızın temelini, tasarımın hazırlanması oluşturmaktadır. Bu nedenle tasarım safhasına çok özen gösteriyoruz. Tüm ölçümleri ve ve hesaplamaları hassas bir şekilde analiz ederek, modern yazılımlarla tasarımı gerçekleştiriyoruz. Bunun içinde ortalama 4 ile 5 gün içinde tasarımlarımızı tamamlamaktayız.

Dijital Gülüş Tasarımı Uygulaması Ne Kadar Sürer?

Dijital gülüş tasarımı uygulamalarımız için hastalarımıza, tasarımımızı sunma aşamasında gerekli olan süre hakkında da bilgilendirme yapıyoruz. Bu süre genellikle, hastalarımızın ağız içi sorunlarını gidermek için yapacağımız tedavilere göre değişiklik göstermektedir. Bu da her hasta için değişik bir süre uygulamasını gerektirmektedir.

Diş Hekimlerimiz Sizin İçin Açıklıyor

Uzman Diş Hekimi Mehmet Ali Koldaş, Dijital Gülüş Tasarımı hakkında en doğru bilgiyi edinmeniz için bu içeriği kendi hazırladı.

Mehmet Ali Koldaş

Harika bir gülüşe sahip olmak, sandığınız kadar zor değil.

Dentomega'yı şimdi arayarak hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sağlıklı gülüşler dileriz.

Telefon Numaralarımız

7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz 0 232 388 77 99

Bizimle İletişimde Kalın
Konuşmayı Başlat
1
Bize Whatsapp'tan Yazın
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?