İmplant Fiyatları - DentOmega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
764
post-template-default,single,single-post,postid-764,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

İmplant Fiyatları

İmplant Fiyatları

Stres, yaş, dengesiz ve yetersiz beslenme, kaza vb. faktörlere bağlı olarak diş kayıpları yaşanır. Diş kayıpları sadece görünümü değil sağlığı da etkiler ve kişilerde bedensel ve ruhsal problemler yaşanır. Diş tedavilerinde en kalıcı ve doğal görünüm sağlayan implant ise implant fiyatları ile merak konusu olmaktadır.

İmplant önceleri sadece yurtdışında uygulanabilen ve büyük bir maddi yük gerektiren uygulamalardan biriydi ancak ülkemizde uygulanması ile İzmir implant fiyatları hastalar tarafından araştırılmaya başlandı. Geçmiş yıllarda implant fiyatları oldukça fazlaydı ancak günümüzde implant fiyatları her kesime hitap edebilen ortalama bir düzeye ulaştı.

İmplant Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Hastalar sadece bir dişi için ya da tüm dişleri için implant tedavisi olabilir, implant dişler çene kemiği üzerine yerleştirilir, doğal bir görünüm sağlar ve uzun yıllar kullanılabilir. Çene kemiği üzerinde küçük bir boşluk açılır ve implant diş yerleştirilir, bazı hastalarda kemik ve doku oranı yetersiz kaldığı için implant fiyatları İzmir ilinde ve tüm ülkede değişiklik göstermektedir. Kemik yetersiz kaldığında kemik tozu ile güçlendirme işlemleri yapılır, hastalar hiçbir şekilde acı hissetmez ancak maliyetli bir işlemdir.

Hastalara uygulanan implant diş tedavileri, birbirine benzemez ve her hastaya özel işlemler uygulanır. Dentomega tüm hastaları için özel implant tedavileri uygulamaktadır bu sayede hastaların acı, ağrı, uyuşukluk ve batma hissi gibi şikayetleri en az seviyede olur.

Tedavinin ömürlük olması için tecrübeli bir hekim ve donanımlı bir klinik seçilmelidir. Karşıyaka implant tedavisi olmak için kişiselleştirilmiş bir tedavi programı uygulanır ve fiyat belirlenir.

İmplant Pahalı Bir Tedavi Midir?

Bornova implant tedavileri ile ömürlük dişlere sahip olunabilir. İmplant tedavileri diğer diş işlemlerine göre daha maliyetlidir ancak ömür boyu kullanım sağlaması sayesinde memnuniyet oranı da oldukça yüksektir. İmplant tedavisi olduktan sonra ayrı bir tedavi olunması gerekmez ve diş masrafları büyük oranda azalır.

Kaliteli malzeme ve profesyonel hizmet ile Bayraklı implant tedavileri uzun süre garanti sağlar ve ağız ve diş sağlığı en iyi şekilde korunur. Sadece güzel bir görünüm değil işlevsel bir diş kazanılır.Whatsapp
Randevu AL