Gülüş Estetiği Tedavisi

Üstün Hizmet.

Size en iyiyi sunmak için çok çalışıyoruz.

Memnuniyet.

Her defasında sizi memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Güven.

Ağız sağlığınız Dentomega ile güvenilir ellerde.

Gülüş Estetiği uygulamasını sizin için en basit haliyle anlattık

Güzelliğimizin en güzel ve duru halini yansıtan dişlerimiz her zaman insanlarla diyaloğumuzda ilk dikkat çeken unsurlardan biridir. Beden dilimizin en önemli parçası olan gülüşümüz, aynı zamanda ruh halimizin da en önemli yansımalarından birini ifade eder. Ağız hijyeni, sağlığımızın bir belirtisi olmasının yanı sıra aynı zamanda estetik görüntümüzü de etkiler.

gülüş estetiği

Ağız sağlığını etkileyen çürük diş, diş dizilimindeki çarpıklaşma, diş eti hastalıkları, renklenme sorunu ve ağız kokusu gülüş estetiğini etkileyen sorunlardır. Bu durum ağız sağlığının yanı sıra sosyal hayatımızı da etkileyen en büyük unsurdur. Kişilerde özgüven eksikliğine, toplumsal çekinmelere, içe kapanıklığa neden olan bu tür durumlar aynı zamanda gülümsememizi de etkiler. Son günlerde yapılan araştırmalar göz önüne alındığında güzel ve sağlıklı dişler kişisel başarının da en büyük öncülerinden biri olarak sayılıyor. Karşınızdaki insanlarla etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayan bu durum kişisel alanınızdaki pozitifliği de fazlasıyla etkiler. Ömür boyu gülüşünüzü etkileyecek olan gülüş estetiği hangi yaşta olursanız olun en güzel sonucu alacağınız uygulama sayesinde oldukça fonksiyonel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gülüş Estetiği Nasıl Tasarlanır?

Günümüzde estetiğin en büyük unsurlarından olan gülüş tasarımı, ağzında şekil bozukluğu olan insanların sıklıkla ihtiyaç duyduğu ameliyatlar arasındadır. Gülüş tasarımı görüntünüzü bozan diş ve diş etlerinin hastanın yüz şekli doğrultusunda en güzel ve sağlıklı şekilde tasarlanmasıdır. Hasta ve doktor arasında geçen diyalog sonucunda kişiye uyum sağlayacak olan en güzel hatlar üzerinde anlaşılır. Bu aşamada aşırıya kaçmayacak güzel ve doğal bir görünüm ele alınmalıdır. Özellikle doktorun multidisipliner yaklaşımı burada temel alınacak en önemli etkendir.

Gülüş Estetiği Aşamaları Nelerdir?

Ağız sağlığının yanı sıra güzellik ölçüsü de içeren gülüş estetiği kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Çeşitli aşamalardan oluşan bu işlem öncesinde hastanın cinsiyeti, yaşı, yüz hatları ve beklentileri göz önünde bulundurulur. Uygulamaya başlamadan önce kişinin ağız muayenesi kapsamlı bir şekilde yapılır. Çürük dişlerin temizlenmesi ve diş eti hastalıkları ortadan kaldırıldığında diş temizleme aşamasına geçilir. Hastanın ihtiyaçları ve şikayetleri doğrultusunda ağız yapısının fotoğrafı çekilir ve işleme başlanır. Gülüş estetiğinin temel aşamaları şu şekildedir
Diş beyazlatma (bleaching)
Diş eksikliklerinin implant ve protez uygulamalarıyla telafi edilmesi
Porselen lamineler ve kaplamalar
Zirkonyum kaplamalar ve ortodontik tedaviler (tel tedavisi)

Gülüş Estetiği Fiyatları

Gülüş estetiği fiyatları konusunda belirli bir varsayım yapmak için öncelikle kapsamlı bir ağız muayenesi gerekir. Bunun sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda hastanın ne istediğine bağlı olarak fiyat değişkenlik gösterir. Gülüş tasarımı içinde estetik barındıran bir ameliyat olduğundan kişinin yüz hatları ve doktorun uzman görüşü ile belirlenir. Bu durum işlemi gerçekleştireceğiniz klinik veya hastanenin durumuna, doktorun uzmanlığına göre de farklılık gösterebilir. İmplant, robotik implant, ortodonti tedavisi, diş beyazlatma ağız içi kanseri, çocuk diş sağlığı, pedodonti diş tedavileri, ağız ve diş cerrahi tedavisi, genel anestezi altında diş tedavisi uygulamaları içinde doktor muayenesinden geçmeniz gerekir.

Tedavi fiyatlarını mı öğrenmek istiyorsunuz?
Çok basit.

Dentomega ile iletişime geçmenin harika yolları var, dilerseniz ekranın sağ alt köşesinde bulunan konuşma penceresinden temsilcimize yazabilir, bizi hemen arayabilir ya da yandaki e-mail formunu doldurup bize mail gönderebilirsiniz.

Adalet Mah. Manas Bulvarı
72/A Bayraklı / İZMİR
Yol Tarifi Al

+90 232 388 77 99
+90 545 380 70 90


    Harika bir gülüşe sahip olmak,
    sandığınız kadar zor değil.