Hakkımızda - DentOmega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Hakkımızda

Güvenle gülümseyin, çünkü her şey bir gülümsemeyle başlar.

Kliniğimiz İzmir’ in yeni kent merkezi olan Bayraklı İlçesinde 2018 yılında kurulmuştur. Misyonumuz; dürüstlük kurallarını ilke edinmiş uzman kadromuzla güncel bilgiler ışığında, hasta hakları ve memnuniyetini öncelik edinerek hizmet sunmaktır.

Dentomega ailesi olarak yaptığımız yatırım, 2018 yılının güncel teknolojilerini bir araya getirerek hastalarımıza verdiğimiz hizmeti en kaliteli ve en hızlı şekilde sunmak hedeflidir. Egenin incisi İzmir’ e örnek bir klinik getirmek için çıktığımız bu yolda uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşımakta ve diş hekimliğine yeni bir bakış açısı kazandırmakta olduğumuza inanmaktayız.

Dentomega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, yenilikçi tedavi metodları ve ileri teknoloji ürünleri kullanarak diş hekimliği kapsamında yer alan tüm branşlarda hizmet vermektedir.

Kliniğimizde;

  • 1 Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı
  • 1 Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
  • 1 Ortodonti Uzmanı
  • 2 Asistan
  • 1 Hasta Kabul
  • 1 Servis personeli ile hizmet vermekteyiz.

Engelli kullanımına da uygun olarak Sağlık Bakanlığı yasalarına uygun dizayn edilen kliniğimiz 4 klinik, panoramik ve sefalometrik röntgen odası, fotoğraf stüdyosu, sterilizasyon odası, hasta bekleme salonu, çocuk oyun alanı, doktor dinlenme odası, personel dinlenme odası, mutfak, arşiv ve laboratuvar birimlerini bünyesinde barındırmaktadır.

izmir diş
dentomega ağız ve diş sağlığı polikliniği

Misyonumuz

Dürüstlük kurallarını ilke edinmiş uzman kadromuzla güncel bilgiler ışığında, hasta hakları ve memnuniyetini öncelik edinerek hizmet sunmaktır.

dentomega vizyon

Vizyonumuz

Uzman ve dinamik kadrosu ile dişhekimliği alanında gelişme ve büyüme arzusu içerisinde, ağız ve diş sağlığını koruyucu, geliştirici ve tedavi edici sağlık hizmeti sunmaktır.

a

Kalite Değerlerimiz

Firmamız kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” tutkusuyla özetlemektedir. Sektöründe başarılı firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız siz değerli hastalarımıza hizmet vermekten gurur duyar.

Hastalarımızdan Yorumlar

Bize Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Whatsapp
Randevu AL